Jak i gdzie odebrać sprzęt?
Po spełnieniu wszystkich formalnych warunków umożliwiających otrzymanie sprzętu w ramach refundacji sprzęt można odebrać na trzy sposoby:
 
Odbiór osobisty w sklepie medycznym. Na podstawie ważnego i prawidłowo wypełnionego zlecenia oraz ważnej Karty Zaopatrzenia Comiesięcznego można odebrać sprzęt stomijny marki Dansac w każdym podanym poniżej sklepie medycznym.
 
Odbiór osobisty w siedzibie naszej firmy. W tym celu zapraszamy do naszego biura w Pabianicach przy ul. Partyzanckiej 133/151 od poniedziałku do piątku od 9.00 do 15.30. Na podstawie ważnego i prawidłowo wypełnionego zlecenia oraz ważnej Karty Zaopatrzenia Comiesięcznego wydamy sprzęt. Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu rezerwacji terminu.
 
Droga wysyłkowa. Aby otrzymać sprzęt przesyłką kurierską należy przesłać pocztą (najlepiej listem poleconym) na adres naszego biura, ważne i prawidłowo wypełnione zlecenie oraz ważną Kartę Zaopatrzenia Comiesięcznego. W celu uniknięcia pomyłek prosimy o włożenie do koperty informacji, jaki sprzęt chcą Państwo otrzymać. Po wpłynięciu dokumentów do naszego biura odeślemy Państwu bezpłatną przesyłką kurierską firmy UPS sprzęt stomijny razem z Kartą Zaopatrzenia Comiesięcznego. Zlecenie wraz z Kartą i informacją o wybranym sprzęcie prosimy przesyłać na adres:
PAUL HARTMANN Polska Sp. z o.o.
Dział DANSAC
ul. Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice


Lista sklepów medycznych w których otrzymacie Państwo sprzęt stomijny DANSAC:

 

 

NYHEDER
9. august 2009
.Kontakt

.Kontakt

MEST BESØGTE
Copyright © Søren Sørensen A/S - All Rights Reserved.

CMS - Content Management System by Media2.